Zmaj i Neretva odigrali utakmicu 25. kola 3. HNL Jug bez pogodaka.

HRNK Zmaj vs NK Neretva 0:0

Sudac: Ivan Vukančić (Benkovac)

HRNK Zmaj: Jurić, Lozina, Serdarević, Boban (od 68. Rudelj), Brnić (od 76. Rexhepi), Šalinović, Tokić, Dam. Rašić, Katić (od 83. Tomaš), Bunjaku, Dan. Rašić

NK Neretva: Kozina, Miletić, Rodin, Anković (od 88. Barišić), B. Jelavić, Buhač (od 69. Batinović), Marić, I. Raguž (od 46. M. Jelavić), E. Raguž, Manenica, Čupić.

Po teškom i vodom natopljenom terenu Zmaj je naročito u prvom poluvremenu stvorio niz odličnih prilika za postizanje pogotka, ali mreža Kozine nije se zatresla.

Već na samom otvaranju utakmice u 3. minuti susreta Bunjaku se našao sam ispred gostujućeg gola, ali nije uspio glavnom prebaciti Kozinu.

Zmaj je nastavio s pritiskom na gol bijelo-plavih i u 24. minuti Boban je s 18 metara dobro pucao ali Kozina krajnjim naporom nogom izbija loptu u korner.

Pokušao je i Brnić u 29. minuti ali njegov siloviti udarac pogađa gostujućeg vratara. U istoj minuti u prilici je i Bunjaku ali ponovno se istakao Kozina.

Prvi i jedini udarac u prvom poluvremenu uputili su i gosti u 30. minuti. Udarac Marića otišao je visoko preko gola crvenih.

U 33. minuti isprobao je svoj udarac i Tokić kada je tukao s ruba kaznenog prostora, ali Kozina još jednom spašava goste.

Ionako jako loš teren na GSC nakon prvog poluvremena bio je još teži što je onemogućilo igru jedne i druge momčadi u drugom poluvremenu.

Ipak u 64. najbolji strijelac Zmaja u proljetnom dijelu prvenstva Bunjaku našao se u odličnoj prilici ali njegov udarac glavom s 6-7 metara završava u rukama Kozine.

Šteta, bila je ovo danas velika prilika da mladići Zmaja i treću utakmicu za redom osvoji sva tri boda, te tako još više razvesele svog trenera Darka Vlatkovića koji zbog samoizolacije nije mogao nazočiti današnjem susretu.

U sljedeću subotu Zmaj gostuje u Splitu. Utakmica RNK Split i HRNK Zmaj igra se na stadionu Park mladeži s početkom u 16:30 sati.