Kontakt

HRNK Zmaj vs NK Urania 2:2 (0:2)

GSC Makarska              Gled. 70

Sudac: Marin Sokol (Makarska)

Strijelci: 0:1  Regvar (16´), 0:2 Sikira (28´), 1:2 Krištić (63´ P), 2:2  Radić (77´)

HRNK Zmaj: Brkulj, Božić, Šalinović, Lozina, Gojak, Serdarević, Šarić, Rudelj, Šerer, Antunović, Vuksan ( Još su igrali: Jurić, Rakić, Krištić, Radić, Bekavac, Mravičić, Klinac, Roso).

NK Urania: Hodžić, Martinović, Vuletić, Jurendić, Pehar, J. Tomas, Sikira, Pejković, D. Tomas, Regvar, Borovčanin ( Još su igrali: Radić, Barada, Krnić, Zelić, Olujić, Hrastović, Mandušić)

Po jedno poluvrijeme u današnjoj pripremnoj utakmici pripalo je svakoj momčadi. Prvi zgoditak postigao je gostujući igrač Regvar u 16. min. nakon solo prodora, iako je dojam s tribina da je toj akciji prethodilo zaleđe.  Nakon kornera u 28. min. lopta dolazi do Sikire, a njegov udarac  se odbija od obrane Zmaja i vara nemoćnog Brkulja.

Drugo poluvrijeme  nakon promjene nekoliko igrača i sustave igre Zmaj je zagospodario terenom i rijetki su bili trenuci kada je Urania dolazila u polje domaćih. Plod takve igre je zgoditak Krištića iz kaznenog udarca u 63. min. nakon prekršaja vratara gostiju na Vuksanu. U 65. min. Gojak je mogao izjednačiti rezultat. Njegov udarac obrana gostiju čisti sa gol linije.

Ipak “crveni” su uspjeli izjednačiti u 77. min. nakon odlično odmjerenog udarca Radića s vrha kaznenog prostora.

Trener Darko Dražić može biti zadovoljan tjelesnom pripremom i prikazanom igrom  svoje momčadi.