·
[email protected]
Kontakt

JUNIORI ZMAJA ZAUSTAVLJENI U KUPU OD ZADRA

Juniori Zmaja poraženi su u kupu NS Split poslije raspucavanja s jedanaest metara, nakon što je u regularnom dijelu završilo  2:2.

KUP NOGOMETNOG SREDIŠTA SPLIT

HNK Zadar vs HRNK Zmaj 2:2 (1:0) (PEN 4:3)

Zadar, Športski centar Višnjik
Sudac: Mateo Erceg (Pristeg)
Strijelci:  Lisica (38), Prolić (89) / Rudelj (55), Mihalj (66)

Jedna minuta dijelila je juniore Zmaja do prolaska u daljnje kup natjecanje na području Nogometnog Središta Spit. Mladići iz Zadra bili su precizniji u raspucavanju jedanaesteraca.

Poveli su domaćini u 38. minuti, a zgoditak je postigao Luka Lisica. Naši mladići su bez obzira na vodstvo Zadra nastavili dobrom igrom i stvaranjem prigoda pred golom „plavih“.

Plod odlične igre doveo je do preokreta u ovome susretu, kada su naši mladići u razmaku od desetak minuta postigli dva zgoditka. Najprije je Antonio Rudelj pogodio za poravnanje rezultata, a Ivan Mihalj svojim golom doveo Zmaj nadomak prolaska u daljnje kup natjecanje.

Ipak samo minutu prije isteka regularnog dijela utakmice, Prolić je pogodio i doveo Zadar do izvođenja kaznenih udaraca.

U ruletu jedanaesteraca precizniji su bili nogometaši Zadra koji su tako prekinuli niz od šest pobjeda naših mladića u ovogodišnjem kup natjecanju.

Čestitke treneru Ivanu Careviću i našim juniorima na izvrsnom uspjehu u kup natjecanju