·
[email protected]
Kontakt

KADETI ZMAJA U POLUFINALU KUPA!

Kadeti Zmaja današnjom pobjedom plasirali se u polufinale Županijskog kupa. Pioniri zaustavljeni u četvrtfinalu!

1/4 Finale KUP NSŽSD-Kadeti

NK CROATIA – HRNK ZMAJ 2:3 (1:2)

Igralište: ŠRC Marijan Šuto-Mrma
Sudac: Josip Šerić (Podbablje)
Strijelci: Kasalo (38), Šabić (65) / Puljić (25), Likić (32), Prgomet (52)

NK Croatia: L. Gudelj, N. Gudelj, Čulina, Brečić, Zdilar, A. Kasalo, Šabić, Todorić, I. Kasalo, Patrlj (od 49. I. M. Gudelj), Šuto.

HRNK Zmaj: Husičić, Araujo, Barišić, Urlić, Ribičić, Čović, Puljić (od 76. I. Pavlinović), Jović (od 55. Staničić), Likić (od 78. F. Pavlinović), Prgomet, Kraljević (od 55. Alilović)

U četvrtfinalu Županijskog kupa kadeti Zmaja boljom igrom tijekom cijelog susreta pobijedili vršnjake iz Zmijavaca i plasirali se u polufinale. Nakon pola sata igre naši mladići golovima Nike Puljića i Maria Likića poveli su 2:0. Domaćini su pred kraj prvog poluvremena uspjeli smanjiti rezultat a strijelac je bio Antonio Kasalo.

U drugom dijelu Ante Prgomet u 52. minuti povećava vodstvo Zmaja. Filip Šabić svojim zgoditkom postiže konačan rezultat današnje utakmice.

Za tjedan dana igra se polufinale kupa, a protivnik našim mladićima je momčad Adriatica.

1/4 Finale KUP NSŽSD-Pioniri

NK Adriatic – HRNK Zmaj 4:2 (3:2)

Igralište: ŠC Hrvatskih vitezova Dugopolje
Sudac: Mate Jakelić (Stari Mikanovci)
Strijelci: Budalić (22), Rosandić (24), Matić (25), Ivančić (69) / Medić (32, 34)

NK Adriatic: Zavoreo, Budalić, Gabrić, Matić, Ivančić, Tikvić (od 57. Balić), Matić, Varnica (od 36. Bodrožić), Jurjević, Rosandić (od 57. Stjepić), Gabrilo (od 57. Džoni).

HRNK Zmaj: Jurjević (od 63. Radalj), Gudelj, Beroš, Beidenegl, Juričić (od 63. Turina), Medić, Raos, Vujčić, Ursić (od 41. Kujundžić), Šumelj (od 63. Radić), Jurlina (od 30. Kelemović).

Pioniri Zmaja nisu uspjeli proći u polufinale kupa. Domaćini su postigli tri brza pogotka i imali uvjerljivo vodstvo od 3:0. Nadu Zmaja za prolazak u daljnje natjecanje s dva pogotka daje Josip Medić. Ipak pred kraj samog susreta Ivančić postavlja konačan rezultat današnje utakmice.

ČESTITKE KADETIMA NA PROLASKU U POLUFINALE KUPA!