HRNK Zmaj: Glučina, Anđelić, Zec, Alač, Vidaković, Prgomet, Andrić, Vranješ, Filipović, Ramljak, Legin (Još su igrali: Bilić, Pralas, Kozarić).

NK Junak: Vučemilo, Glavinić, Cvrlje, L. Križanović, Samardžić, R. Križanović, R. Jelenić, Čović, Kotarac, Barać, Skejo (Još su igrali: Jazidžija, Romac, T. Jelenić, Krolo, Šandrć).

Sudac: Mateo Budić (Kaštel Gomilica)
Strijelci: Ivano Raos (12), Josip Medić (19).

HRNK Zmaj: Jurjević (od 55. Radalj), Gudelj, Ursić, Beidenegl, Beroš, Vujčić (od 65. Radić), Juričić (od 65. Turina), Medić (od 55. Jurlina), Raos, Šumelj (od 36. Kujundžić), Ledić (od 42. Kelemović).

NK Junak: Pašara, Šabić (od 45. Bezić), Krolo, Lijić, Žižić (od 66. Podrug), Vučković (od 36. Odrljin), Klarić, Mamuzić (od 36. D. Jukić), Budimir, I. Jukić, Matić.

U prvom nastupu na domaćem travnjaku u novoj natjecateljskoj sezoni, mlađi pioniri i pioniri odigrali su 2. prvenstveno kolo u Prvoj nogometnoj ligi Središta Split, a protivnik su bili vršnjaci NK Junak Sinj.

Iako to rezultat ne pokazuje mlađi pioniri su bili bolji protivnik tijekom čitavog susreta i da su napadači bili malo precizniji rezultat je mogao biti puno veći od 1:0. Strijelac tog pobjedonosnog pogotka bio je Niko Filipović u 50. minuti nakon vrlo dobre akcije „crvenih“.

U drugoj utakmici dana pioniri su već nakon dvadesetak minuta imali prednost od dva pogotka. Strijelci za našu momčad bili su Ivano Raos i Josip Medić. Iako je do kraja susreta bilo još prilika na obje strane, rezultat se nije mijenjao.