Zmaj golom Rexhepija došao do vrijedne i zaslužene pobjede u Parku mladeži!

Strijelac: Bleond Rexepi (12´ )

RNK Split: Mikačić, Barada, Vukušić, Šetka (od 71. Buble), Žužul (od 55. Mamić), Luetić, Andrić, Jelavić, Gale, Primorac, Kukoć (od 61. Tarabarić)

HRNK Zmaj: Jurić, Lozina, Serdarević, Tomaš (od 87. Marić), Boban, Šalinović, Tokić, Dam. Rašić, Katić (od 60. Brnić), Rexhepi (od 70. Zekolli), Dan. Rašić

U srazu dva kluba koji u nazivu imaju prefiks „radnički“  bolji su bili Makarani,

Gol vrijedan tri boda postigao je u 12. minuti susreta Bleond Rexhepi. Nakon rano primljenog zgoditka pokušali su domaći preskakanjem igre doći do brzog poravnanja ali imali su tek jednu dobru priliku pred kraj susreta kada se istako vratar Zmaja Stipe Jurić svojom odličnom intervencijom.

Strijelac jedinog pogotka Bleond Rexhepi

Imao je i Zmaj prilika za povećanje vodstva i to u 59. minuti kada je ubačaj Rexhepija Katić glavom spustio loptu za Tomaša koji s 5-6 metara pogađa vratara domaćih Mikačića. Samo nekoliko minuta kasnije Zmaj je napravio odličnu kontru ali Stipe Brnić nije uspio iz čiste prilike postići zgoditak.

Prema svemu prikazanom na dobrom travnjaku stadiona Park mladeži, pobjeda Zmaja je više nego zaslužena.

U subotu 16. travnja 2022. u 17:00 sati igra se 27. kolo, a u goste nam dolazi Hrvatski vitez Posedarje.