·
[email protected]
Kontakt

POBJEDA ZMAJA U VODICAMA!

Nakon odlične nogometne predstave Zmaj se s gostovanja iz Vodica vratio s sva tri boda.

NK VODICE vs HRNK ZMAJ 1:2 (0:1)

Vodice, igralište S.C. Račice
Sudac; Zvonimir Sinovčić (Novigrad)
Strijelci: Celić (57´) / Dan. Rašić (35´), Anđelko Mikulić (86´)

NK Vodice: Benat, Spahija, Malenica, Fuštin, Josipović (od 90. Sarić), Stojčević (od 78. Marić), Markota, Alispahić, Petričević, Pandža (od 90. Ledenko), Celić.

HRNK Zmaj: Jelić, Krstanović (od 90. Antunović), Miloš, Gojak (od 80. Mikulić), Hyseni, Lohan, Šalinović, Tokić, Dam. Rašić, Čović, Dan. Rašić.

Malobrojni gledatelji na S.C. Račice mogli su danas vidjeli jednu vrlo dobru i dopadljivu nogometnu predstavu dvaju odličnih protivnika.

Iako bez pet standardnih prvotimaca koji su danas nedostajali, Lozine, Serdarevića i Vinskog zbog kartona, te Katića i Rudelja zbog ozljeda, crveni su golovima Danijela Rašića i Anđelka Mikulića donijeli sva tri boda u Makarsku.

Svega je bilo na današnjoj utakmici. Vratnica domaćih, greda Zmaja, odlične obrane Jelića i Benata, golovi nakon lijepih i razrađenih akcija.

Braća Rašići su doveli Zmaj u vodstvo u 35. minuti susreta. Damir je uputio ubačaj iz kuta, a najviši u skoku ispred domaćeg gola Danijel pogađa u donji lijevi kut nemoćnog Benata.

Vodice su poravnale rezultat u 57. minuti. Nakon vrlo dobre akcije izigrana je obrana Zmaja, a Celić je rutinirano poslao loptu iza leđa nemoćnog Jelića.

Pobjedu Zmaja osigurao je Šušnjarin joker s klupe Anđelko Mikulić u 86. minuti. Lohan je povukao kontru crvenih uposlivši na desnom boku Hysenija, a ovaj potonji pronalazi samog Mikulića koji iz blizine postiže pogodak vrijedan tri boda.

Sljedeće kolo Zmaj na GSC Makarska dočekuje Zagoru, trenutnog lidera prvenstva 3. HNL Jug. Utakmica je na rasporedu u subotu, 04.03.2023. u 15:00 sati.