U utakmici 20. kola 3. HNL Jug između Zmaja i Zadra nije bilo golova.

HRNK Zmaj vs HNK Zadar 0:0

Sudac:  Lukša Klaić (Konavle)

HRNK Zmaj: Mišević, Serdarević, Gojak, Boban, Šalinović, Rudelj (od 61. Tokić), Dam. Rašić, Katić, Bunjaku, Rexhepi (od 55. Brnić), Dan. Rašić

HNK Zadar: Pinčić, Banović, Čepo, Jordan, Stojčević (od 75. Jurić – od 90+1 Labus), Jerbić, Ćelić, Bačić (od 87. Rokov), Vukadinovć (od 75. Bačkov), Djeveljekaj, Pranić

Igrači Zmaja istrčali su na teren s crnim florom, a prije prvog sučevog zvižduka minutom šutnje odana je i počast nedavno preminulom Anđelu Aki Raffanelliju, bivšem igraču Zmaja, funkcionaru kluba i dugogodišnjem ekonomu.

Zmaj i Zadar danas su odigrali jednu dobru i čvrstu, pravu prvenstvenu utakmicu po iznimno lošem „travnjaku“ na GSC Makarska.

Po prikazanoj igri te prilikama na utakmici Zmaj je bio bliže pobjedi, tako da nakon ovog susreta Zadar može biti zadovoljniji od „crvenih“.

Jedinu priliku na utakmici imao je Zadar na isteku prvog poluvremena kada je Jordan s ruba kaznenog prostora prebacio Miševića ali i gol Zmaja.

Prije toga Zmaj je imao dvije odlične prilike. Najprije je Bunjaku bio malo prekratak , a nakon toga i Rexhepi je mogao puno bolje reagirati ispred istrčalog golmana gostiju.

Zmaj je postigao jedan pogodak u 45. minuti prvog poluvremena, ali je Rexhepijev gol poništen zbog zaleđa.

U 85. minuti Katić je mogao riješiti pitanje pobjednika ovog susreta. Pucao je s 10-11 metara ali umjesto u mrežu pogodio je u obrambeni blok Zadra. Samo 4 minute kasnije i Bunjaku je u odličnoj prilici ali njegov udarac iz okreta sa 7-8 metara odlazi za malo pored lijeve vratnice Pinčića.

Iako je Zmaj odigrao susret bez golova, trener „crvenih“ Vlatković može biti zadovoljan igrom njegovih odabranika.

U sljedeću subotu Zmaj u 21. kolu 3. HNL Jug gostuje u Ivanbegovini.