·
[email protected]
Kontakt

PORAZ ZMAJA U DUBROVNIKU!

Nakon niza od četiri utakmice bez poraza Zmaj je u 28. kolu 3. HNL Jug poražen na gostovanju  u Dubrovniku.

Domaća momčad je ušla u utakmicu s više želje i agresivnosti te su nakon nekoliko grešaka obrane Zmaja već u prvom poluvremenu vodili s visokim rezultatom od 3:0.

Prave dvije prilike u drugom poluvremenu imao je Gojak ali njegovi udarci nisu pogodili okvir gola.

Jedini pogodak za Zmaj djelo je mladog Ivana Antunovića. Šalinović je ubacio s boka, a najviši u skoku je Antunović koji glavom pogađa za smanjenje vodstva domaćih ali je taj pogodak bio dovoljan tek za ublažavanje visokog poraza.

Na samom kraju susreta „pocrvenio“  je Bauk zbog nesportskog ponašanja.

U sljedećem kolu igra se lokalni derbi. Na GSC Makarska dolaze nam susjedi iz Baške Vode. Utakmica se igra u subotu 15.05.2021. u 17:00 sati.