U 19. kolu 3. HNL JUG zmajevci su pretrpjeli drugi uzastopni poraz.

Sudac: Ante Buzov (Solin)
Strijelci: Vinski (15´AG), Mrkonjić (60´)

NK GOŠK KAŠTELA: Ninčević, Vukman (od 65. Carev), Vuković (od 79. Vučemilović Grgić), Pelivan, Mrkonjić, Karaman, Franolić (od 86. Zoko), Maretić (od 79. Živaljić), Bučić, Jukić-Peladić (od 86. Butorović), Boko.

HRNK ZMAJ: Jelić, Lozina, Gojak (od 68. Miloš), Vinski, Hyseni (od 77. Antunović), Lohan, Vrljičak (od 86. Mikulić), Rudelj, Dam. Rašić (od 77. Krstanović), Čović (od 46. Šalinović), Dan. Rašić.

Nakon poraza u prošlom kolu na domaćem travnjaku od Zagore, Zmaj je pretrpio i drugi poraz na gostovanju u Kaštel Gomilici.

U vrlo izjednačenoj utakmici u kojoj je bilo prilika na obje strane, domaća momčad je iskoristila dvije greške obrane Zmaja i na kraju sasvim zasluženo pobijedila, postigavši po jedan pogodak u svakom poluvremenu.

Prvi je već u 15. minuti u gužvi u kaznenom prostoru crvenih, loptu u svoju mrežu skrenuo Vinski, da bi u 60. minuti nakon greške obrane Zmaja pogodio Mrkonjić za konačni rezultat ove utakmice.

Pred Zmajem je još jedan vrlo teški ispit. U subotu 18.03.2023. s početkom u 15:00 sati na GSC Makarska dolazi pretendent za ulazak u viši rang momčad HNK Zadar.