·
[email protected]
Kontakt

PORAZ ZMAJA U PRVOJ PRIPREMNOJ UTAKMICI !

Naši mladići poraženi su u prvoj pripremnoj utakmici uoči nastavka proljetnog dijela prvenstva.

HRNK Zmaj vs NK Imotski 0:2 (0:1)

GSC Makarska
Sudac: Ante Znaor (Podbablje)
Strijelci: Mario Šimić (29´KU, 70´)

HRNK Zmaj: Jurić, Lozina (od 46. M. Rašić), Antunović, Serdarević (od 46. Roso), Tokić, Brnić (od 75. Marić), Dam. Rašić (od 46. Nikolić), Katić (od 46. Mihalj), Sokol (od 75. Puharić), Dan. Rašić (od 46. Opačak), Božić (od 75. Jerčić).

NK Imotski: Čagalj, Peko, Perić, Žužul, Grabovac, Vujčić, Topić, Šabić, Marinoivć, Šimić, Ljubičić (Još su igrali: Lažeta, Pijanović, Katavić, Vuksan, Kadijević, Kuzman).

Nakon odrađenog prvog tjedna priprema, danas je na GSC Makarska odigrana i prva utakmica. Nogometaši Imotskog bili su bolji i pobijedili rezultatom 0:2.
Prvi pogodak postignut je u 29. minuti iz kaznenog udarca kojem je prethodio prekršaj Sokola na napadaču gostiju. Siguran s bijele točke bio je Mario Šimić.

Isti igrač postavio je u 70. minuti konačan rezultat ovog susreta kada je iz blizine matirao nemoćnog Jurića.

Trener Vlatković dao je priliku svim igračima koje je imao na raspolaganju za ovaj susret, a uz izostanak nekolicine standardnih prvotimaca, u narednim danima očekuju se još poneki novi igrači u svlačionici “crvenih”.

Zmaj nastavlja s pripremama u ponedjeljak, a za sljedeću subotu u planu je druga pripremna utakmica na gostovanju u Hrvacama.