·
[email protected]
Kontakt

ZMAJ BOLJI OD KAMENA !

U odgođenoj utakmici 12. kola 3. HNL Jug  koja se igrala danas, Zmaj se iz Ivanbegovine vratio s sva tri boda. Bila je ovo treća pobjeda u nizu od kojih druga gostujuća.

12.kolo 3. HNL – JUG

NK Kamen vs HRNK Zmaj 0:1 (0:0)

Odgođenu utakmicu koja se po rasporedu trebala igrati u prošlu subotu, zbog poplavljenog terena odigrala se danas u puno boljim uvjetima i po dobrom travnjaku igrališta NK Kamen.

Bila je to vrlo borbena i teška utakmica, bez puno prilika za pogotke, a završila je s čak dva isključenja, od kojih po jedno u svakoj momčadi.

Zmaj je vrlo dobro ušao u utakmicu koju je gotovo u čitavom dijelu uspio kontrolirati i na kraju pogotkom iz prekida doći do pobjede. Treća je ovo pobjeda u nizu od kada je momčad preuzeo Goran Šušnjara od kojih su dvije posljednje gostujuće.

Prvu priliku imao je Zmaj na samom početku utakmice kada je Rudelj u odličnoj šansi, ali njegov udarac brani domaći vratar Šušnjara uz pomoć vratnice.

Pogodili su i domaći u 32. min. gredu koju je iz blizine zatresao Branimir Kujundžić.

Mogao je Zmaj do vodstva doći i u 52. minuti ali Tokićev udarac glavom odlazi tik pored desne vratnice.

U 66. minuti susreta danas vrlo loš djelitelj pravde Buzov pokazao je drugi žuti karton igraču Zmaja Mateju Lozini, tako da je pola sata do kraja susreta Zmaj igrao s igračem manje. Drugu opomenu u domaćoj momčadi dobio je i Kristijan Smoljanović duboko u sudačkoj nadoknadi vremena (90+4 min)

Iako s igračem manje Zmaj je došao u vodstvo u 76. minuti susreta. Strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Josip Miloš koji je u igru ušao samo 5-6 minuta ranije. Odličan ubačaj iz prekida Damira Rašića za Miloša a ovaj potonji glavom pogađa mrežu nemoćnog Šušnjare.

S ovom današnjom pobjedom Zmaj se podigao na tablici i trenutno zauzimamo 10. poziciju s samo bodom manje od šestoplasiranog kaštelanskog GOŠK-a.

Nema odmora za naše mladiće jer već u subotu 12.11.2022. godine s početkom od 13:30 sati na rasporedu je 13. kolo, a u goste nam dolazi momčad Sloge iz Mravinaca. Prilika je i ovo domaćim navijačima da nakon dvije gostujuće utakmice podrže naše mladiće na domaćem travnjaku.