·
[email protected]
Kontakt

ZMAJ BOLJI OD NERETVANCA

U 6. kolu 3.HNL Jug Zmaj je na GSC Makarska pobijedio momčad iz Opuzena rezultatom 4:2

HRNK Zmaj vs NK Neretvanac 4:2 (1:1)

Sudac: Karlo Marić (Split)
Strijelci: Hyseni (41´, 75´), Lohan (59´), Čupić (80´) / Vučković (5´), Krešić (81´)

HRNK Zmaj: Džidić, Krstanović, Lozina, Miloš (od 80. Antunović),, Serdarević, Čupić, Hyseni, Lohan, Rudelj (od 75. Mihalj), Čović (od 55. Dam. Rašić), Dan. Rašić.

NK Neretvanac: Bačić, Deak, Kolobara, Krešić, Allison (od 86. Popić), Sousa,(od 67. Mihaljević), Taslak, Šuman, Vučković, Blažević, Sesar (od 86. Tutavac).

Florent Hyseni (crveni dres) dvostruki strijelac

Po čak sedam mladih igrača imali su obje momčadi u početnom sastavu, a odigrali su vrlo dobru i zanimljivu utakmicu na kojoj su gledatelji mogli vidjeti čak 6 pogodaka.

Poveli su gosti već na samom otvaranju utakmice u 5. minuti. Plave je u vodstvo doveo Vučković. Na odmor se otišlo s poravnatim rezultatom jer u 41. minuti za crvene zabio Hyseni.

U drugo poluvrijeme naši mladići su ušli još žustrije i otvorenije prema naprijed. Plod takve igre je i vodstvo naše momčadi, a gol je u 59. minuti na asistenciju Damira Rašića postigao Lohan, danas jedan od ponajboljih igrača Zmaja.

Do kraja susreta crveni su podebljali svoje vodstvo, a golove su postigli dvostruki strijelac Hyseni u 75. i Čupić u 80. minuti. Gosti iz Opuzena su preko Krešića u 81. minuti ublažili poraz.

Zbog utakmice amaterske reprezentacije NS Split, koja igra kvalifikacije za EP, prvenstvo se nastavlja tek 08.10.2022. kada Zmaj gostuje kod RNK Split.