[email protected]
Kontakt

ZMAJ I ZADAR IGRAJU U NEDJELJU !

U 20. kolu 3. HNL Jug Zmaj će na GSC Makarska u nedjelju ugostit momčad iz Zadra.

Nogometaši Zadra u dva kola nastavka natjecanja u 3. HNL Jug imaju po jednu gostujuću i jednu pobjedu na Stanovima i trenutno s 30 osvojenih bodova zauzimaju 4. mjesto na prvenstvenoj ljestvici uz skor od 8 pobjeda, 6 neriješenih susreta i 5 poraza.

U 9 gostujućih kola osvojili su 10 bodova uz 2 pobjede, 4 neriješena susreta i 3 poraza.

Zmaj je u nastavku proljetnog dijela sezone na GSC Makarska pobijedio lidera prvenstva, momčad Jadran LP, a u prošlom kolu se s gostovanja iz Klisa vratio neporažen. Trenutno zauzimamo 11 mjesto s 24 osvojena boda uz omjer 6 pobjeda, 6 neriješenih susreta i 7 poraza.

U jesenskom dijelu ove natjecateljske sezone Zmaj je na gostovanju u Zadru pobijedio rezultatom 1:0, a strijelac tog pogotka bio je Ševko Okić u 84. minuti.

HNK Zadar – HRNK Zmaj 0:1 (0:0)

3. kolo 3. HNL JUG, 8.9.2021. Zadar (Stanovi)

Strijelac: Ševko Okić

Sastav Zmaja: Bartulić, Lozina, Kovačević, Tomaš (od 67. Barbosa), Kovačić (od 90+1 Šalinović), Brnić (od 67. Okić), Rudelj (od 84. Serdarević), Mihanović, Bauk, Dan. Rašić, Božić.

Odlukom Povjerenika natjecanja da će momčadi koje domaće utakmice igraju subotom, u dva navrata morati igrati i nedjeljom, tako da će naša seniorska momčad nakon dugog niza godina utakmicu 20. Kola 3. HNL Jug odigrati ove nedjelje s početkom od 15:00 sati.

Lukša Klaić (Konavle) sudit će ovaj susret, a pomoćnici su mu Miho Trković (Gruda) i Romano Radonić (Vitaljina). Četvrti sudac je  Jurica Matoš (Solin) dok je delagat Mario Pinjušić (Srobeč).

Utakmica se igra uz nazočnost gledatelja s Covid potrvdom, a otvorena je samo Zapadna tribina.