[email protected]
Kontakt

ZMAJ NE ZNA ZA PORAZ NA GSC MAKARSKA!

HRNK ZMAJ  vs  NK HRVATSKI VITEZ 2:0 (0:0)

U prvenstvenoj utakmici 23. kola 3. HNL Jug, Zmaj je danas na Gradskom sportskom centru ostvario i devetu pobjedu te još nije izgubio utakmicu na domaćem travnjaku.

Bila je to jedna prava prvenstvena utakmica u kojoj su naši mladići bili bolji protivnik i na kraju sasvim zasluženo slavili rezultatom 2:0 protiv vrlo dobre ekipe iz Posedarja.

Iako u prvom dijelu nije bilo pogodaka, igralo se vrlo lijepo i napadački na obje strane, Zmaj je imao boljih prigoda za zgoditak ali ipak mreže su ostale netaknute.

Plod dobre igre naše kompletne momčadi urodio je plodom u 54. minuti kada je Marin Božić ponovio iz prethodnog kola iz Biograda koliko je opasan u protivničkom kaznenom prostoru. Ponovno je najbolje reagirao nakon prekida i iz blizine pogodio za vodstvo „crvenih“.

Krajnji rezultat ovog susreta postavio je Darko Tomaš duboko  u sudačkoj nadoknadi vremena. Lijepu akciju kreirali su igrači koji su ušli u drugom poluvremenu. Gojak je odlično prodro po desnoj strani gostujuće obrane te izvrsno uposlio Mihalja koji dodaje do Tomaša, a ovaj potonji iz blizine matira nemoćnog Ivančića.

Trener Zmaja Darko Vlatković može biti iznimno zadovoljan igrom svoje momčadi. Iako se igra ritam srijeda-subota te za sljedeću utakmicu ponovno nedostaje nekoliko igrača, nadamo se da će se ovako dobra igra nastaviti i dalje.

Sljedeće kolo na rasporedu je u nedjelju, 18. travnja a idemo u goste Slogi u Mravince.