[email protected]
Kontakt

ZMAJ NEPORAŽEN NA KLISU

Golovima Fatjona Bunjakua Zmaj se s gostovanja iz Klisa vratio neporažen.

U 19. kolu 3. HNL Jug Zmaj je gostovao u Klisu. Utakmica se igrala na igralištu Iza Grada po hladnom vremenu i orkanskoj buri koji je puhala tijekom čitavog susreta.

Uskok je poveo iz kaznenog udarca u 22. minuti, a strijelac je bio Zvonimir Teklić čiji udarac se od vratnice odbio u mrežu Miševića.

U drugom poluvremenu Zmaj je pojačao pritisak na gol Uskoka ali jedna greška u obrani „crvenih“ koštala ga je novog pogotka, a strijelac je Maretić u 70. minuti.

Fatjon Bunjaku samo tri minute nakon primljenog drugog pogotka smanjuje prednost domaće momčadi.  Isti igrač u 81. minuti mogao je postići i drugi pogodak kada je izišao sam ispred Šolića, ali njegov udarac odlazi tik uz lijevu vratnicu.

U još boljoj prigodi našao se samo nekoliko trenutaka kasnije i Toni Katić koji sa 5-6 metara tuče preko gola Uskoka.

Ipak da Zmaj s Klisa ne ode neporažen pobrinuo se Bunjaku svojim drugim golom kojeg je postigao duboko u sudačkoj nadoknadi vremena.

Tako je ovaj mladi napadač postigao već tri pogotka iz dva susreta te se time dokazao kao veliko pojačanje koje je došlo u naš klub u ovome prijelaznom roku.

Čestitke treneru Vlatkoviću i mladićima Zmaja na odličnoj igri koju su pružili u današnjem susretu unatoč lošim vremenskim uvjetima koji su bili tijekom čitavog susreta.

Zmaj u Nedjelju, 06.03.2022. u 15:00 sati na GSC Makarska u utakmici 20. kola dočekuje momčad HNK Zadar.

Ulaz na tribine GSC Makarska dopušten je uz posjedovanje EU digitalne Covid potvrde.

Cijena ulaznice 20,00 kn. Članovi kluba mogu uz predočenje članske iskaznice besplatno na tribine uz predočenje Covid potvrde.

Za one koji još nisu preuzeli članske iskaznice, mogu to učiniti do sat vremena prije početka utakmice.