·
[email protected]
Kontakt

ZMAJ NEPORAŽEN U VODICAMA!

Zmaj je u susretu s Vodicama odigrao bez pobjednika iako smo po prikazanoj igri i stvorenim prilikama zaslužili pobjedu.

3 HNL-Jug, 12. kolo

NK Vodice vs HRNK Zmaj 2:2 (0:1)

Vodice. Igralište ŠC Račice
Sudac. Mišo Krešić  (Metković)
Strijelci: 0:1 Rašić (14 – 11m), 1:1  Celić (68), 1:2 Kovačić (75), 2:2 Lozina (87 – AG).

NK Vodice: Mihaljević, Spahija, Šestan, Prpić, Araujo Oliveira Santos (od 46. Marić 7), Sušić (od 56. Guilherme), Šestan (od 56. Gulam), Markota, Pandža (od 79. Španja ), Petričević (od 79. Ledenko). Trener: Elvis Asić

HRNK Zmaj: Bartulić, Mihanović, Lozina, Kovačić, Rudelj, Okić, Sokol (od 77. Antunović-), Bauk, Rašić, Rakić (od 72. Serdarević). Trener: Vik Lalić.

Nakon dobre i zanimljive utakmice na terenu s umjetnom travom ŠC Račice u Vodicama te nakon što smo dva puta bili u vodstvu, ostali smo bez pobjede nekoliko minuta prije zadnjeg zvižduka suca Krešića.

Odlično smo ušli u utakmicu i već na samom njenom početku u 11. minuti mogli smo do vodstva. Rudelj je pronašao Rakića, a ovi potonji u čistoj situaciji gađa golmana Mihaljevića.

Ipak dobar ulazak u utakmicu doveo je vodstva u 14. minuti, a strijelac iz kaznenog udarca bio je Danijel Rašić, nakon što je obrana domaćih prekršajem zaustavila Kovačića.

Samo nekoliko minuta kasnije Zmaj je mogao podebljati vodstvo. Odličan udarac Rudelja Mihaljević je izbacio u korner.

Prvu prigodu domaći su imali u 21. minuti kada je Araujo pucao glavom preko gola Bartulića.

I u drugom poluvremenu Zmaj niže prigode pred vratima Vodica. Okić se našao sam ispred Mihanovića koji uspijeva obraniti čisti zicer napadaču gostiju. Samo nekoliko minuta kasnije Kovačić kod Zmaja i Gulam kod domaćina mogli su promijeniti rezultat na semaforu ali njihovi udarci nisu bili precizni.

Domaćini su poravnali rezultat u 68. minuti kada je na asistenciju Petričevića gol postigao Celić.

Plod dobre igre Zmaja doveo je do ponovnog vodstva na današnjoj utakmici. Nakon Šalinovićevog udarca iz kuta u 75. minuti, najbolje se u kaznenom prostoru domaće momčadi snašao Kovačić i pogodio nebranjeni dio mreže nemoćnog Mihanovića.

Domaćini su izjednačili rezultat u 87. minuti, nakon ubačaja s boka Lozina posprema loptu u vlastitu mrežu za konačnih 2 :2.

Sljedeći susret po rasporedu igra se već za tri dana. U subotu na GSC Makarska dolazi momčad iz Hrvaca.