Danas je seniorska momčad Zmaja odigrala svoju prvu pripremnu utakmicu !

HRNK Zmaj vs HNK Čapljina 1:0 (0:0)

Sudac: Tino Babić (Staševica)
Strijelac: Luka Džaja (90)

HRNK Zmaj: Brkulj, Lozina, Kovačić, Brnić, Šalinović, Dam. Rašić, Kovačević, Škembić, Dan. Rašić, Miletić, Lozić (Još su igrali: Jurić, Mravičić, Serdarević, Gojak, Džaja, Tomaš, Rudelj, Mihanović, Božić, Mihalj, Matijašević, Ivanac).

Trener Vik Lalić dao je priliku svim igračima u prvom pripremnom susretu na kojemu je bilo dosta igrača koji su došli na probu.

Iako u prvom poluvremenu nije bio golova, Zmaj je stvorio 4-5 odličnih prigoda, te pogodio i dvije vratnice ali dobru igru nije uspio pretvoriti u vodstvo.

Jedini zgoditak postigao je Džaja u zadnjoj minuti susreta, kada se njegov udarac glavom odbio od grede u mrežu gostiju.

Zmaj nastavlja s pripremama za nadolazeću sezonu u 3. HNL Jug, a do prve službene utakmice odigrati će se još nekoliko pripremnih susreta.