·
[email protected]
Kontakt

ZMAJ PREOKRETOM DO BODA U MRAVINCIMA!

Nogometaši Zmaja u samoj završnici utakmice nadoknadili dva gola minusa i zasluženo došli do boda.

HNK Sloga vs HRNK Zmaj 2:2 (1:0)

Sudac: Josip Zec (Split)
Strijelci: Dam. Rašić (8´AG), Marović (51´) / Vrljičak (83´), Šalinović (84´)

Niti kiša i jak vjetar nisu omele nogometaše Zmaja i Sloge da danas pruže jednu dobru i zanimljivu utakmicu na kojoj su postignuta i četiri pogotka.

Domaći su poveli u 8. minuti susreta autogolom Damira Rašića koji je ubačaj domaćeg igrača skrenuo u vlastitu mrežu.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme domaća momčad povela je s 2:0. Jednu povratnu loptu prema Jeliću vješto presijeca iskusni Marović i donosi svojoj momčadi veliku prednost.

Zmaj nije posustao niti nakon dva gola minusa, već je još odlučnije krenuo u dostizanje negativnog rezultata. U tom periodu dobre igre naše momčadi, velike prilike za promjenu rezultata propustili su Katić i Lohan.

Ipak u samo dvije minute Zmaj je poravnao rezultat. Najprije je Vrljičak smanjio prednost Sloge u 83. minuti kada je na ubačaj s boka glavom spremio loptu u mrežu Duvnjaka, a potpuni preokret donio je Šalinović samo minutu kasnije na identičan način.

Do kraja susreta obje momčadi su pokušale doći do pobjede ali bez uspjeha. U subotu 20.05.2023. godine igra se posljednja utakmica na GSC Makarska u ovoj nogometnoj sezoni. U goste nam dolazi Uskok a utakmice počinje u 17:30 sati.