·
[email protected]
Kontakt

ZMAJU BOD S USKOKOM!

Zmaj je danas na GSC Makarska u utakmici 2. kola 3. HNL JUG remizirao u susretu s Uskokom!

HRNK Zmaj vs NK Uskok 1:1 (1:1)

GSC Makarska, utakmica bez gledatelja
Sudac: Jurica Matoš (Solin)
Strijelci: Darko Tomaš (18) / Zvonimir Teklić (14)

HRNK Zmaj: Bartulić, Lozina, Tomaš, Kovačić, Brnić, Šalinović, Rudlej (od 66. Okić), Mihanović (od 80. Serdarević), Bauk (od 66. Kovačević), Rašić, Božić.

NK Uskok: Milaković, Katuša (od 68. Mihovilović), Šošić (od 68. Štimac), Teklić, Gilić-Kuko, Božinović (od 83. Vujčić), Ćubelić, Budalić (od 83. Radovniković), Grubišić, Vučemilović-Grgić, Mikulić.

Po jedno poluvrijeme pripalo je svakoj momčadi u ovom susretu. Gosti su imali više prilika u prvom, dok Zmaj svoje prigode nije iskoristio u drugom poluvremenu.

Poveli su uskoci nakon 14 minuta igre kada je Zvonimir Teklić pogodio nakon vrlo lijepe akcije svoje momčadi. Zmaj je poravnao samo 4 minute poslije kada je nakon prekida kojeg je izveo Šalinović, Tomaš glavom loptu pospremio u mrežu nemoćnog Milakovića.

Nakon poravnanja rezultata bilo je nekoliko izvrsnih prigoda na obje strane ali rezultat se do kraja nije mijenjao.

U sljedećem 3. Kolu Zmaj gostuju u Zadru. Utakmica s HNK Zadar na rasporedu je u srijedu 08.09.2021. u 16:30 sati.